UHV1E561MPD
CAP ALUM 560UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1E561MPD
UHV1E561MPD Hakkında
Nichicon UHV1E561MPD, 560 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial, kutu tipi gövdesi ve Through Hole montaj özelliği ile PCB'lere doğrudan lehimleme yapılabilir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saatlik ömür garantisi sunar. 100 kHz'de 1.55 A, 120 Hz'de 775 mA ripple akım taşıyabilir. ±20% toleranstaki kapasitans değeri, filtre, güç kaynağı ve sinyal işleme devrelerinde kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 775 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V