UHV1E332MHD1TN
CAP ALUM 3300UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1E332MHD1TN
UHV1E332MHD1TN Hakkında
Nichicon UHV1E332MHD1TN, 3300 µF kapasitesinde radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V rated voltage ile çalışan bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) ve 6000 saat ömür garantisi (105°C'de) ile güç kaynakları, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile tasarlanan kondansatör, 12 mOhms impedans değerine sahip olup, 100 kHz'de 3.99 A ve 120 Hz'de 2.993 A ripple akım taşıyabilir. Through hole montaj tipi sayesinde geleneksel PCB tasarımlarına kolayca entegre edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 3300 µF
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.99 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.993 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V