UHV1E152MHD
CAP ALUM 1500UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1E152MHD
UHV1E152MHD Hakkında
Nichicon UHV1E152MHD, 1500 µF kapasitansı ve 25V nominal gerilim değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial kurulum tipinde Through Hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 6000 saat ömür garantisi 105°C sıcaklıkta sunulmaktadır. 16 mOhms empedans ile düşük içsel direnc değerine sahiptir. -40°C ile +105°C aralığında çalışabilir. 100 kHz yüksek frekans ripple akımı 2.725 A, 120 Hz düşük frekans ripple akımı 1.635 A olarak belirtilmiştir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.725 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.635 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V