UHV1E151MED
CAP ALUM 150UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1E151MED
UHV1E151MED Hakkında
Nichicon UHV1E151MED, 150µF kapasitanslı, 25V nominal gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk lehimleme yapılır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynağı filtrasyonu, sinyali akışkanlığı ve zaman sabiti uygulamalarında kullanılır. 5000 saatlik ömür (105°C'de), 100 mOhms empedans ve 550mA ripple akım kapasitesi ile analog ve dijital devrelerde stabilizasyon sağlar. ±20% toleransı ile değer duyarlılığı orta seviye olan tasarımlara uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 220 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V