UHV1C221MED
CAP ALUM 220UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1C221MED
UHV1C221MED Hakkında
Nichicon UHV1C221MED, 220 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 5000 saatlik ömür (105°C'de) sunmaktadır. 100 mOhms empedans, 550 mA ripple current kapasitesi (100 kHz) ile güç kaynakları, filtering ve energy storage uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 100 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 275 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V