UHV1A681MPD
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV1A681MPD
UHV1A681MPD Hakkında
Nichicon UHV1A681MPD, 680 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 6000 saatlik ömrüne sahiptir. 59 mOhm impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği gösterir. 100 kHz'de 990 mA ripple current kapasitesi, 120 Hz'de 594 mA ripple current kapasitesi bulunur. Power supply devreleri, filtreleme uygulamaları ve genel amaçlı DC depolama uygulamalarında kullanıma uygunudur.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 990 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 594 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V