UHV0J682MHD6
CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV0J682MHD6
UHV0J682MHD6 Hakkında
Nichicon UHV0J682MHD6, 6800 µF kapasitanslı, 6.3V rated gerilim ile çalışan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. ±20% tolerans ve 14 mOhms impedans değerine sahiptir. 100 kHz'de 3.575 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 6000 saat ömür garantili bu kondansatör, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, endüstriyel kontrol devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6800 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.575 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V