UHV0J152MPD
CAP ALUM 1500UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHV0J152MPD
UHV0J152MPD Hakkında
Nichicon UHV0J152MPD, 1500 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 6.3 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır. ±20% tolerans aralığında üretilmiş olan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 6000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. 100 kHz'de 1.55 A ve 120 Hz'de 930 mA ripple akımı kapasitesiyle sahip olup 31 mOhms düşük impedans değerine sahiptir. Güç kaynakları, ses amplifikatörleri, DC-DC konvertörleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.55 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 930 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V