UHN1C821MPD
CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHN1C821MPD
UHN1C821MPD Hakkında
Nichicon UHN1C821MPD, 820 µF kapasitansına ve 16V nominal voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole teknolojisi ile PCB'ye entegre edilen bu komponent, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. 11 mOhms empedansı ile enerji dağıtımı, ses gürültü filtreleme ve genel amaçlı güç uygulamalarında kullanılan bir bileşendir. ±20% toleransı ile endüstriyel ve tüketici elektronik ürünlerinde yaygın olarak yer alır.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
Impedance 11 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V