UHN1C222MHD
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHN1C222MHD
UHN1C222MHD Hakkında
Nichicon UHN1C222MHD, 2200 µF kapasitansıyla tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalar için uygundur. Through hole montaj türüne sahip olan bu kondansatör, -25°C ile 105°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 9 mOhm empedans değeri ve 2000 saat ömrü (105°C'de) ile güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve ses amplifikatörleri gibi genel elektronik uygulamalarında tercih edilir. ±20% tolerans değerine sahiptir. Mevcut durumu Obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V