UHN1C182MHD6
CAP ALUM 1800UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHN1C182MHD6
UHN1C182MHD6 Hakkında
Nichicon UHN1C182MHD6, 1800 µF kapasiteli 16V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipinde through-hole montajı için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu komponentin impedansı 9 mOhms olup, -25°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 2000 saatlik yaşam süresi ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve zaman gecikmesi uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeniyle doğru kutupla bağlanması gereklidir. Ürün mevcut üretim dışı (obsolete) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 9 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V