UHN1C152MPD
CAP ALUM 1500UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHN1C152MPD
UHN1C152MPD Hakkında
Nichicon UHN1C152MPD, 1500µF kapasitans değerine sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal gerilim ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve düşük frekans uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. 2000 saatlik ömür süresi 105°C sıcaklıkta garanti edilir. -25°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. 10 mOhms empedans değeri hızlı enerji deşarjı gerektiren uygulamalar için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 1500 µF
Impedance 10 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V