UHM1C471MPD
CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHM1C471MPD
UHM1C471MPD Hakkında
Nichicon UHM1C471MPD, 470 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve buffer devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. 30 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri, 105°C'de 2000 saat ömür süresi, -40°C ~ 105°C çalışma sıcaklığı aralığı ile geniş sıcaklık koşullarında işletilmeye uygundur. ±20% kapasite toleransı, polar yapısı nedeniyle kutupları uygun şekilde bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V