UHM1A681MPD
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHM1A681M
UHM1A681MPD Hakkında
Nichicon UHM1A681MPD, 680 µF kapasitanslı 10V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj türüne sahip olan bu polar kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 30 mOhms impedans özellikleri ile devrelerde güç kaynağı filtrelemesi, bypass ve depolama uygulamalarında tercih edilir. 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisi ile -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. Radial, Can paket tipi ile PCB'ye kolayca entegre edilebilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V