UHM0J222MPD
CAP ALUM 2200UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHM0J222MPD
UHM0J222MPD Hakkında
Nichicon UHM0J222MPD, 2200 µF kapasitansı ve 6.3V rated voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi, through-hole konfigürasyonunda sunulan bu komponent, ±20% toleransı ve 13 mOhms impedansı ile güç kaynakları, ses devreleri, filtrelem uygulamaları ve düşük voltaj elektronik sistemlerinde kullanılır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saatlik ömür süresi sunmaktadır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 13 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V