UHM0J102MPD3
CAP ALUM 1000UF 20% 6.3V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHM0J102MPD3
UHM0J102MPD3 Hakkında
Nichicon UHM0J102MPD3, 1000 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatörüdür. 6.3V rated voltajında çalışan bu radial through-hole bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaktadır. ±20% tolerans ve 30 mOhm impedans değerleriyle tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen ve 105°C'de 2000 saat ömürlü bu kondansatör, güç kaynakları, ses devrelerine ve filtreleme uygulamalarında tercih edilir. Bileşen şu anda kullanım dışı statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 30 mOhms
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 6.3 V