UHF10JT-E3/45
DIODE GEN PURP 600V 10A ITO220AC
Üretici
Vishay
Paket/Kılıf
TO-220-2 Full Pack
Seri / Aile Numarası
UHF10JT
UHF10JT-E3/45 Hakkında
UHF10JT-E3/45, Vishay tarafından üretilen 600V 10A kapasiteli fast recovery doğrultucu diyottur. TO-220-2 full pack izole tab paketinde sunulan bu komponent, AC/DC güç kaynakları, şarj devreleri ve enerji dönüştürücülerde kullanılır. 25 ns reverse recovery time (trr) ile hızlı anahtarlama uygulamalarında başarılı performans gösterir. -55°C ile 175°C arasında çalışabilir. Ürün obsolete statüsündedir.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Current - Average Rectified (Io) 10A
Diode Type Standard
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature - Junction -55°C ~ 175°C
Package / Case TO-220-2 Full Pack, Isolated Tab
Part Status Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) 25 ns
Speed Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package ITO-220AC
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) 600 V