UHE2A6R8MDD1TD
CAP ALUM 6.8UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A6R8MDD1TD
UHE2A6R8MDD1TD Hakkında
Nichicon UHE2A6R8MDD1TD, 6.8 µF kapasitansına ve 100V rated voltaja sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu komponent, -40°C ile 105°C arasında güvenli bir şekilde çalışmaktadır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür garantisi sunmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye kolayca monte edilebilir. 2.3 Ohm impedans ve 120 Hz frekansında 34.1 mA ripple akımı özellikleriyle genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses sistemleri ve kontrol devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Impedance 2.3 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 34.1 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V