UHE2A560MPT
CAP ALUM 56UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE2A560MPT
UHE2A560MPT Hakkında
Nichicon UHE2A560MPT, 56 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 100V dereceli voltajda çalışmak için tasarlanmış olup, -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığı aralığına sahiptir. 7000 saat ömür süresine 105°C'de ulaşır. Through-hole montaj tipinde, radial can paketinde sunulur. ±20% toleransa ve 330 mOhms empedansa sahip olan bu kondansatör, 100 kHz'de 408 mA, 120 Hz'de 285.6 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları ve filtreleme devrelerinde kullanılan bu komponentin üretimi sonlandırılmıştır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 56 µF
Impedance 330 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 408 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 285.6 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V