UHE2A471MHT6
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A471MHT6
UHE2A471MHT6 Hakkında
Nichicon UHE2A471MHT6, 470 µF kapasitanslı, 100V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama işlevlerinde kullanılır. 47 mΩ impedans değeri ile yüksek frekans uygulamalarında 1.72 A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile 105°C arası çalışma sıcaklık aralığında, 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans ile standart hassasiyette üretime gelmektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 47 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.72 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.29 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V