UHE2A471MHD
CAP ALUM 470UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A471MHD
UHE2A471MHD Hakkında
Nichicon UHE2A471MHD, 470 µF kapasitanslı, 100 V rated gerilimli alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10.000 saatlik ömür süresi garantisinde yer alır. 100 kHz'de 1,9 A ripple akım taşıma kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarında güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans sınırında sunulur.
Applications General Purpose
Capacitance 470 µF
Impedance 45 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.9 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.425 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V