UHE2A470MPT
CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A470MPT
UHE2A470MPT Hakkında
Nichicon UHE2A470MPT, 47 µF kapasitans ve 100 V nominal voltaj değerine sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan yerleştirilir. -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sağlar. 430 mOhm empedansı ile uygun filtreleme ve enerji depolama özellikleri sunar. 100 kHz'de 325 mA ve 120 Hz'de 227.5 mA ripple akımı toleransı vardır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve dc-dc dönüştürücülerde kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 430 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 325 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 227.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V