UHE2A391MHT
CAP ALUM 390UF 20% 100V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE2A391MHT
UHE2A391MHT Hakkında
Nichicon UHE2A391MHT, 390 µF kapasitansı ve 100V nominal gerilimi olan radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı desteği sunmaktadır. 105°C'de 10000 saat yaşam süresi belirtilmiştir. 54 mOhm empedans değeri ile 100 kHz'de 1.65 A ve 120 Hz'de 1.238 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Through Hole montaj türü ile PCB'ye direk lehimlenmektedir. Mevcut ürün stok bulunmamaktadır (Obsolete).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 390 µF
Impedance 54 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.65 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.238 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V