UHE2A331MHD6
CAP ALUM 330UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A331MHD6
UHE2A331MHD6 Hakkında
Nichicon UHE2A331MHD6, 330 µF kapasitanslı 100V nominal voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve filtreleme işlevlerinde kullanılır. 10000 saatlik ömür garantisi 105°C'de sağlanır. ±20% tolerans ve 80 mOhm impedans değerine sahip olup, 100 kHz'de 1.3 A ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 910 mA ripple akım kapasitesine sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.3 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 910 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V