UHE2A271MHD6
CAP ALUM 270UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A271MHD6
UHE2A271MHD6 Hakkında
Nichicon UHE2A271MHD6, 270µF kapasitansı ve 100V çalışma gerilimi ile tasarlanmış radyal bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans aralığında ürün sunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisi veren bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. 100 kHz'de 1.35A ve 120 Hz'de 945mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. 73 mOhms impedans değeri ile düşük ESR özellikleri sayesinde yüksek frekans uygulamalarında da etkilidir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 73 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.35 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 945 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V