UHE2A270MPD1TD
CAP ALUM 27UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A270MPD1TD
UHE2A270MPD1TD Hakkında
Nichicon UHE2A270MPD1TD, 27 µF kapasitansiyeti ve 100V rated voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında kullanılmaya uygundur. 7000 saat ömür süresi 105°C'de garanti edilmektedir. 260 mA ripple akımı kapasitesi 100 kHz'de, 630 mOhm impedans değeri ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, motor kontrol devreleri ve genel amaçlı filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 27 µF
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 260 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 143 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V