UHE2A181MHD6
CAP ALUM 180UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A181MHD6
UHE2A181MHD6 Hakkında
Nichicon UHE2A181MHD6, 180 µF kapasitansı ve 100V rated voltaj ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'ye direkt entegre edilebilir. -40°C ile 105°C arasında işletme sıcaklığında çalışabilen ve 10000 saat ömrü (105°C'de) bulunan bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 120 mOhms impedans değeri ile düşük ESR karakteristiği sağlar. 1.03 A ripple current kapasitesi (100 kHz) ve 721 mA ripple current (120 Hz) değerleriyle güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel cihazlarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ile standardize edilmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Impedance 120 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.03 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 721 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V