UHE2A151MHT
CAP ALUM 150UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A151MHT
UHE2A151MHT Hakkında
Nichicon UHE2A151MHT, 150 µF kapasitanslı, 100V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, through-hole montaj tipinde tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri, kontrol devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılır. 140 mOhms empedans ve 10000 saat ömrü ile 105°C sıcaklıkta stabil çalışır. -40°C ile +105°C arası işletme sıcaklığında, 100 kHz'de 895 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Part Status obsolete olarak işaretlenmiştir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 140 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 895 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 626.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V