UHE2A121MHD6TO
CAP ALUM 120UF 20% 100V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE2A121MHD6
UHE2A121MHD6TO Hakkında
Nichicon UHE2A121MHD6TO, 120µF kapasitanslı, 100V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu komponentin impedansı 160 mOhms olup, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 10000 saat ömrü 105°C'de garanti edilen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerance ile birlikte sunulan komponentin ripple current kapasitesi 100 kHz'de 765 mA, 120 Hz'de ise 535.5 mA'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
Impedance 160 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 765 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 535.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 100 V