UHE1V331MPD
CAP ALUM 330UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V331MPD
UHE1V331MPD Hakkında
Nichicon UHE1V331MPD, 330µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve 105°C sıcaklıkta 7000 saat ömrü ile güç kaynakları, filtreleme devreleri, sinyal bağlantıları ve zaman sabitleme uygulamalarında tercih edilir. -40°C ile +105°C çalışma sıcaklık aralığında çalışabilir. 100 kHz'de 1.21A ripple akımı kapasitesi bulunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 847 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V