UHE1V272MHT
CAP ALUM 2700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V272MHT
UHE1V272MHT Hakkında
Nichicon UHE1V272MHT, 2700 µF kapasitanslı 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montajı ile tasarlanmış bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ~ 105°C) çalışabilmektedir. 10000 saat ömür süresi 105°C'de garantilidir. ±20% toleransı ile üretilen kondansatörün 15 mOhms empedansı ve 3.61 A @ 100 kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde kullanılmaktadır. Obsolete durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 2700 µF
Impedance 15 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.61 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.888 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V