UHE1V222MHT6
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V222MHT6
UHE1V222MHT6 Hakkında
Nichicon UHE1V222MHT6, 2200µF kapasitanslı, 35V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere direkt entegrasyonu sağlar. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi ile güç kaynakları, amplifikatörler ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ile ürün kalitesi standartlaştırılmıştır. 100 kHz'de 3.14A ve 120 Hz'de 2.512A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile +105°C arasında stabil çalışma sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.512 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V