UHE1V222MHD6TN
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V222MHD6TN
UHE1V222MHD6TN Hakkında
Nichicon UHE1V222MHD6TN, 2200µF kapasitans değerine sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10000 saat ömür garantisi sunar. 19 mOhms impedans ve 100 kHz'de 3.14A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, audio amplifikatörleri, filtering uygulamaları ve diğer genel endüstriyel devreler için uygun bir seçenektir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
Impedance 19 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.944 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V