UHE1V182MHD6TN
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V182MHD6TN
UHE1V182MHD6TN Hakkında
Nichicon UHE1V182MHD6TN, 1800 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V voltaj değeriyle tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik ömür süresi sağlar. ±20% tolerans ile gelen komponentin, 100 kHz'de 2.93 A ve 120 Hz'de 2.344 A ripple akım kapasitesi vardır. 21 mOhm impedansı ile düşük ESR karakteristiğine sahiptir. Güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.93 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.344 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V