UHE1V151MPT
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V151MPT
UHE1V151MPT Hakkında
Nichicon UHE1V151MPT, 150 µF kapasitansa sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35 V nominal voltaj değerine ve ±20% toleransa sahip bu bileşen, genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere kolayca entegre edilebilir. 130 mOhms impedans değeri ve 448 mA ripple akım kapasitesi (120 Hz'de) sayesinde enerji dönüştürme devrelerinde, filtre uygulamalarında ve güç kaynakları gibi elektronik sistemlerde kullanılır. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 448 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V