UHE1V151MPD
CAP ALUM 150UF 20% 35V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE1V151MPD
UHE1V151MPD Hakkında
Nichicon UHE1V151MPD, 150 µF kapasitanslı ve 35 V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, ±20% tolerans ile üretilmiştir. 7000 saatlik ömrü 105°C sıcaklıkta belirlenmiştir. 120 Hz'de 448 mA ripple current kapasitesine ve 130 mOhms impedansına sahiptir. Genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreler ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Impedance 130 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 448 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V