UHE1V122MHT6
CAP ALUM 1200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V122MHT6
UHE1V122MHT6 Hakkında
Nichicon UHE1V122MHT6, 1200 µF kapasitesine ve 35V nominal gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipi ile PCB'ye direk takılı kullanım için tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışabilmektedir. 105°C'de 10000 saatlik ömür süresine sahiptir. Low frequency'de 2.024 A @ 120 Hz ve high frequency'de 2.53 A @ 100 kHz ripple current değerleriyle genel amaçlı güç kaynağı filtreleme, ses amplifikatörleri ve analog devre uygulamalarında kullanılır. 27 mOhms empedans değeri ile düşük ESR performansı sağlar.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 27 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.53 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.024 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V