UHE1V102MHD6TN
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1V102MHD6TN
UHE1V102MHD6TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UHE1V102MHD6TN, 1000µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile tasarlanan bu radial montajlı komponent, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saat ömür garantisine sahiptir. 43 mOhms düşük empedans değeri ve 100 kHz'de 2.21A ripple akım kapasitesi ile düşük frekansı uygulamalarda 1.658A (120 Hz) akım taşıyabilir. ±20% tolerans ve kutup yapısıyla, güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve genel amaçlı elektronik devrelerde yaygın olarak kullanılan bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 43 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.21 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.658 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V