UHE1J820MPD
CAP ALUM 82UF 20% 63V RADIAL
Üretici
Nichicon
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
UHE1J820MPD
UHE1J820MPD Hakkında
Nichicon UHE1J820MPD, 82 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 63V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses sistemleri ve frekans filtrasyonu için tasarlanmıştır. Through hole montajı ile PCB'ye doğrudan lehimleme yapılabilen bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 7000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans, 450 mOhms impedans ve 335 mA @ 100 kHz ripple akım kapasitesi bulunmaktadır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Impedance 450 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 335 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 234.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V