UHE1J561MHD
CAP ALUM 560UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1J561MHD
UHE1J561MHD Hakkında
Nichicon UHE1J561MHD, 560µF kapasitanslı, 63V voltaj ratingli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışır ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunar. 83 mOhms empedansı ile düşük ESR (Equivalent Series Resistance) özellikleri taşır. 100 kHz'de 1,14 A, 120 Hz'de 855 mA ripple akım kapasitesi vardır. ±20% tolerans ile standart uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtreleme ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 560 µF
Impedance 83 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.14 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 855 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V