UHE1J271MPT
CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1J271MPT
UHE1J271MPT Hakkında
Nichicon UHE1J271MPT, 270 µF kapasitansı ve 63V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 7000 saat ömür süresi sunmaktadır. 150 mOhms impedans ve ±20% tolerans değerleriyle ses amplifikatörleri, güç kaynakları, filtreleme devresi ve enerji depolama uygulamalarında tercih edilir. 100 kHz'de 740 mA ve 120 Hz'de 518 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Bileşen Obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 740 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 518 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V