UHE1J221MPD1TD
CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1J221MPD1TD
UHE1J221MPD1TD Hakkında
Nichicon UHE1J221MPD1TD, 220 µF kapasiteli 63V değerlendirilmiş gerilim ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans aralığında üretilen bu komponent, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses devreleri ve sinyal işleme sistemlerinde kullanılır. 105°C'de 7000 saat ömrü ile tasarlanmış, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir. 200 mOhms impedans ve 120 Hz'de 416.5 mA ripple akım kapasitesi ile filtrele, düzenle ve enerji depolama görevlerini yerine getirir. Through-hole lehimleme ile PCB'ye monte edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 220 µF
Impedance 200 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 416.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V