UHE1J122MHD
CAP ALUM 1200UF 20% 63V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1J122MHD
UHE1J122MHD Hakkında
Nichicon UHE1J122MHD, 1200 µF kapasitansı ve 63 V rated voltage'a sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial through-hole montaj tipi ile PCB'lere direk entegrasyonu sağlar. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma aralığına ve 10000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. 40 mOhms impedans değeri ile düşük ESR performansı sunar. 100 kHz'de 2.13 A ve 120 Hz'de 1.704 A ripple current kapasitesine sahiptir. ±20% tolerans ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri, frekans kompensasyon ve filtre devreleri gibi alanlarda kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1200 µF
Impedance 40 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.13 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.704 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 63 V