UHE1H271MPT
CAP ALUM 270UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1H271MPT
UHE1H271MPT Hakkında
Nichicon UHE1H271MPT, 270 µF kapasitansı ve 50V rated voltage'a sahip radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj türü ile PCB'lere direkt olarak lehimlenir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 105°C'de 7000 saat ömür garantisi sunmaktadır. 60 mOhms impedans ve ±20% toleransla belirlenen bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda filtreleme, stabilizasyon ve enerji depolama görevlerinde kullanılır. Yüksek frekans ripple akımı 1.22 A @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 854 mA @ 120 Hz kapasitesindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 270 µF
Impedance 60 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 854 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V