UHE1H220MDD1TD
CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1H220MDD1TD
UHE1H220MDD1TD Hakkında
Nichicon UHE1H220MDD1TD, 22 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltaj ile tasarlanan bu bileşen, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan entegre edilir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 5000 saat ömür süresine sahiptir. 700 mOhms impedansı ile düşük ESR değerine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 180 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı ise 99 mA @ 120 Hz'dir. ±20% tolerans ile ürün, güç kaynakları, filtreleme, düşük frekans uygulamaları ve sinyal işleme devrelerinde kullanılan standart bir kondansatördür.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Impedance 700 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 180 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 99 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V