UHE1H102MHD3TN
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1H102MHD3TN
UHE1H102MHD3TN Hakkında
Nichicon tarafından üretilen UHE1H102MHD3TN, 1000µF kapasitansı ve 50V nominal gerilimi olan radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine sahip bu bileşen, geniş sıcaklık aralığında (-40°C ile 105°C arası) çalışmaya uygundur. 10000 saatlik ömrü 105°C'de sağlanan bu kondansatör, 36 mOhm impedans ve ±20% tolerans değerlerine sahiptir. 100 kHz'de 2.49A, 120 Hz'de ise 1.868A ripple akım kapasitesine sahip olup, genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Impedance 36 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.49 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.868 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V