UHE1H101MPT
CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1H101MPT
UHE1H101MPT Hakkında
Nichicon UHE1H101MPT, 100 µF kapasitanslı, 50V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipi ile through-hole uygulamalarına uygundur. 50V çalışma gerilimi altında genel amaçlı elektronik devrelerde, filtre ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ile sağlanan bu kondansatör, -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 7000 saat ömür garantisi (105°C'de) sunar. 170 mOhms empedans karakteristiği ile yüksek frekans uygulamalarında (100 kHz'de 555 mA ripple akımı) ve düşük frekans uygulamalarında (120 Hz'de 388.5 mA ripple akımı) kullanılabilir. Kompakt radial, can paketinde tedarik edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Impedance 170 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 555 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 388.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V