UHE1E681MHD6TO
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1E681MHD6TO
UHE1E681MHD6TO Hakkında
Nichicon UHE1E681MHD6TO, 680 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj türüne sahiptir. ±20% tolerans ve 49 mOhms impedans değerleri ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 100 kHz'de 1.45 A ripple akımı ve 120 Hz'de 1.088 A ripple akımı kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklık aralığında 10000 saat ömür süresine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, zaman belirleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir komponenttir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Impedance 49 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.45 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 1.088 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V