UHE1E472MHD6
CAP ALUM 4700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1E472MHD6
UHE1E472MHD6 Hakkında
Nichicon UHE1E472MHD6, 4700µF kapasitansı ve 25V rated voltage ile tasarlanmış radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilmek üzere geliştirilmiştir. ±20% tolerans aralığında üretilen bu kondansatör, 100 kHz'de 4.22A ve 120 Hz'de 3.376A ripple current kapasitesine sahiptir. -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığına ve 105°C'de 10000 saatlik ömrüne sahip olan komponent, genel amaçlı uygulamalar, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılmaktadır. Düşük 14 mOhm impedans değeri ile kararlı voltaj sağlamaya yardımcı olur.
Applications General Purpose
Capacitance 4700 µF
Impedance 14 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.22 A @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.376 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V