UHE1E331MPT6
CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
UHE1E331MPT6
UHE1E331MPT6 Hakkında
Nichicon UHE1E331MPT6, 330µF kapasitansı ve 25V nominal voltajı ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% toleransı, 80 mOhm impedansı ve -40°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığı sunmaktadır. 7000 saatlik ömür süresi 105°C'de garantilenmektedir. Yüksek frekans ripple akımı 865 mA @ 100 kHz, düşük frekans ripple akımı 605.5 mA @ 120 Hz değerlerindedir. Güç kaynakları, filtreleme, zaman sabitesi uygulamaları ve genel amaçlı devreler için uygundur.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 80 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 865 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 605.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V